Mark Russinovich adlı üstad kodırın yazdığı ve daha sonra Microsoft tarafından satın alınan Sysinternals şirketinin programları Windows işletim sistemi kullananlar için çok faideli. Ne ararsan var. Paketteki programların hepsi alanında en kapsamlı olanlar. Daha kötülerine bi ton para vermektense indir bedava bedava kullan.

Mesela Autoruns ile başta açılan her türlü programı görüp düzenleyebilirsiniz. Hatta oha lan bu kadar şey ne ara açılıyor diye tepki vermeniz bile olası.

Paketi indirmek isteyenlere gelsin:

Download Sysinternals Suite(11.5 mb)

Pakette bulunan programlar:

AccessChk AccessEnum AdExplorer AdRestore Autologon Autoruns BgInfo CacheSet ClockRes Contig Coreinfo Ctrl2Cap DebugView Desktops Disk2vhd DiskExt DiskMon DiskView Disk Usage (DU) EFSDump Handle Hex2dec Junction LDMDump ListDLLs LiveKd LoadOrder LogonSessions NTFSInfo PageDefrag PendMoves PipeList PortMon ProcDump ProcessExplorer Process Monitor ProcFeatures PsExec PsFile PsGetSid PsInfo PsKill PsList PsLoggedOn PsLogList PsPasswd PsService PsShutdown PsSuspend RegDelNull RegJump RootkitRevealer SDelete ShareEnum ShellRunas SigCheck Streams Strings Sync TCPView VMMap VolumeID WhoIs WinObj ZoomIt